Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

ULT M Serisi Ultrasonik
Tip Yıkama Makinesi

ULT1 AR 01-min
ULT1 AR 02-min
ULT1 DR 01-min
ULT1 AR 01-min
ULT1 AR 02-min
ULT1 DR 01-min

Ult M Serisi Ultrasonik TipYıkama Makinesi

ÇALIŞMA PRENSİBİ :

Tank tabanına yerleştirilen sandviç tip transdüserler,saniyede 40.000 defa titreşerek kavitasyona neden olurlar.Sepet içerisinde ya da asılarak sıvı içerisine daldırılan malzemeler, zarar görmeden, saniyeler İçerisinde derinlemesine temizlenir. Çalışma süresi cihaz üzerinde bulunan zamanlayıcı ile kontrol edilir. Banyo sıcaklığı termostat ile istenilen değere ayarlanabilir. Çok Kademeli Yıkama Makineleri Bölümlerinde: 1. Türbülanslı Ön Yıkama: Çok kirli, yağlı ve talaşlı parçaların basınçlı sıvı ile sıcak olarak ön yıkanması için kullanılır. Böylelikle ultrasonik banyonunda ömrü uzar. 2. Ultrasonik Yıkama: Kaba kirlerinden arınmış olan parçalar, ultrasonik etki ile tamamen temizlenirler. 3. Durulama: Yıkama istasyonlarından çıkan parçaların üzerinde kalan kimyasallar bu istasyonda alınır. 4. Kurutma: Yıkanan parçaların üzerindeki sıvı, yüksek basınçlı sıcak hava ile uzaklaştırılır. İsteğe bağlı olarak, gerekli tanklara; otomatik su besleme, otomatik kimyasal dozaj, yağ ayırma, talaş ayırma, filtrasyon ve de-iyonize su üniteleri ilave edilebilir. Ağır çalışma şartlarına uygundur.

KULLANIM ALANLARI :

Parça yüzeyi çok girintili olan veya spreyleme tekniği ile ulaşılamayan, hassas yüzeyler söz konusu olan parçaların temizliğinde çapak ve yağdan arındırılma işleminde kullanılır.
- Otomotiv sektöründe,
- Gıda sektöründe,
- Metal işleme sektöründe,
- Optik sektöründe,
- Medikal sektöründe,
- Tekstil sektöründe
- Elektronik sektöründe
- Kaplama sektöründe kullanılır.

Dolfini Rakiplerinden Ayıran Özelliklerimiz,

- Satış Sonrası Servis Hizmetimiz,
- CE Standartlarına Tam Uyum,
- AISI 304 L/ 1.4301 Paslanmaz Çelik Gövde,
- Emniyetli Tam Koruma,
- Zengin Fonksyonilite

Müşteri Temsilcimiz Size Hizmet Vermek için Bekliyor

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Kalite, güvenilirlilik ve müşteriye yakınlık bizim iş önceliğimizdir. Şirketimizi uzun vadede büyüyebilmesi yalnızca müşterilerimizin memnuniyetine bağlıdır.